Září 2014

BIG CHANGE PROJECT

4. září 2014 v 19:28 | AWELLES |  PROJECTS
Zdravíčko. Dívám se tak do zrcadla a říkám si, že už bych si měla mohla vytrhat obočí.. Poté, co jsem vytrhala nežádoucí chloupky mně napadlo, že si změním i jeho tvar. Tak jsem to tedy realizovala a s výsledkem jsem poměrně spokojená. Ale teď mám plnou hlavu jiných, větších změn. Konkrétně té velké proměny, která se bude týkat mého zvhledu. Už mám dost toho odkládání. Počínaje zítřkem to všechno vypukne! Základní podmínka je: ZHUBNOUT 7 KILO DO ŠESTI MĚSÍCŮ.

PROČ?
- cítit se dobře
- vypadat dobře v uplých hadrech
- zvýšit si sebevědomí a věřit si

CO UDĚLÁM, AŽ ZHUBNU 7 KILO?
- založím si instagram (nevím proč, ale slíbila jsem kamarádovi že si ho založím, až budu mít 7 kg dole.)
- piercing do pupíku a pod horní ret do té blanky, která Vám pojí ret s dásní :-DD
- proběhnu nákupní středisko a domů se budu vracet s plnými igelitkami hadříků a prázdnou peněženkou
- budu mít svůj osobitý styl a chci být vyjímečná
- nabarvím si vlasy.. ještě nevím jak, ale nějak určitě :-D

DODRŽET!
- každý den 100x dřepy a sklapovačky
- každou hodinu vypít 0,5 litru vody
- jíst 7x denně po malých porcích
- chodit na procházky
- jít do hajan okolo 22. hodiny večerní O:-)

Zdá se mi, že hodně slečen už nerozezná 'hubenost' od 'štíhlosti'.. Řekla bych, že hubenost je teď v módě jen díky návrhářům módy, kteří jsou převážně teplí a nejraději by z těch modelek udělali chlapi. Chci prostě říct, že hubené holky se mi nelíbí. Když to nemá žádný zadek, prsa, boky. To ani není žena.. Já bych chtěla dosáhnout štíhlosti.

START: 4.9. 2014 - END 4:3 2015

Woman
Kurňa. Tohle je aspoň postavička. Má takové hezké dámské křivky.
OTÁZEČKA: KOLIK MYSLÍTE, ŽE VÁŽÍ SLEČNA NA OBRÁZKU?

Lodičky na podpatku

3. září 2014 v 21:55 | AWELLES |  DIARY
Ahoj baby. Jako první bych chtěla moc poděkovat všem, kteří mi popřáli štěstí do začátků s blogem! Udělalo mi to radost. :-)

Po dnešních čtyř únavných hodinách ve škole jsem nastoupila do autobusu a už se těšila domů, až sundám ty hrozný lodičky na podpatku mojí mamky, které jsem si ráno půjčila s dost mylnou domněnkou, že jsou pohodlné. :-D Sedím si tak v buse a volá kamarád, že je kousek od mojí zastávky. Měla jsem asi tak dvě minuty, než si u řidiče ta dlouhá fronta nakoupí jízdenky, abych si rozmyslela, jestli pojedu domů a sednu s hrnkem čaje za notebook nebo vylítnu z busu a někam zalezem s kamarádem. Nakonec jsem zvolila druhou možnost. Zašli jsme do nákupáku, kde jsem si koupila korektor. KONEČNĚ! A asi tak o půl hodiny později jeli společně domů, takže to mělo hodně "velký smysl". Spolužák mi dnes ve třídě půjčil domů balík těch barevných gumiček, ze kterých se pletou náramky. Musím říct, že jsem tomu totálně propadla. Za odpoledne jsem jich upletla asi tak deset. Taky se to u vás tak rozšířilo? Teď jsem mamce pomáhala s pečením švestkové buchty. Vždycky sním víc syrového těsta než upečené buchty. :-D Takže má dieta je v troskách. Řekla bych, že vcelku užitý den. Jaký byl ten Váš?

Love

Seznámení s autorem či co..

2. září 2014 v 20:59 | AWELLES |  OTHER
Zdravím všechny návštěvníky mého blogu! Nejraději bych zatajila svoje jméno, ale něčím začít musím. Jmenuji se Alžběta a na blogu budu vystupovat pod přezdívkou Awelles. Už počítám dny do velkých patnáctin a bydlím ve městě Olomouc. Chodím do deváté třídy. Věřím na čínské znamení zvěrokruhu, čínskou medicínu, řídím se polohou měsíce a pokoj mám zařízený podle feng-šuej. Na mém blogu si budete moct počíst o mých pocitech a záčitcích v rubrice diary. A určitě tu najdete kecy okolo hubnutí, protože hodlám udělat velkou stravovací změnu a začít zdravě žít. Co se hudby týče, nejvíc asi poslouchám Lanu Del Rey, The Beatles, Arctic Monkeys a mám ráda remixy od TheSoundYouNeed.

Zajímám se o kosmetiku, kreslím, jím, zpívám, čtu, nakupuju, chodím ven s kamarády a o samotě si i zatancuju. :-D Když se nudím, vybarvuju si mandaly. Když už jsme u těch mandal, jednou si jednu nechám natetovat. :3 Také ráda píšu básničky nebo krátké příběhy. Miluju sloh. S matematikou však nejsem kamarádka. Chodím do základní výtvarné školy už osmým rokem a nehodlám s tím skončit. Máme psa jménem Gríša. Je to míšenka čtyř plemen, které by nikdy nikoho nenapadlo namixovat dohromady a jsem hrdým vlastníkem černého kocoura Mephistotela (Mefin) - v překladu ďábel - a mourovatého kocoura Prskoše.

Tento blog rozhodně není můj první. Předtím jsem měla několik hezky rozjetých blogů, které měly docela úspěch, ale vždycky ze mě nějak opadla ta touha po sdílnosti a psaní. Ale blogování mi chybělo. Doufám, že tento už mi vydrží.

Vaše Awelles.