Říjen 2014

hodinka vašeho života

26. října 2014 v 20:25 | AWELLES
Chtěla bych, aby každý člověk věnoval jednu hodinku v jeho životě omuto videu. Upřímně.. Dívat se na hvězdy už pro mě není takové, jako dřív..


Melancholická chvilka

19. října 2014 v 20:58 | AWELLES |  FAVOURITE
Ahojte lidičky. Brouzdala jsem po webu a narazila jsem na můj starý blog z roku 2012. Předpokládám, že asi každý tu už měl víc, než jeden blog. Troufnu si říct, že já jich měla dokonce víc než patnáct. Docela mě z toho všeho přepadla nostalgická nálada. Když jsem projížděla očima řádky psané mým dvanáctiletým já. A pak klikala na prázdné odkazy už dávno zrušených, nebo už přes dva roky neaktivních blogů, které jsem měla ráda.

http://bubblelove.blog.cz/

můj historicky první, nejúžasnější blog.

Pokaždé, když jsem mezi Vás zavítala s novým blogem, přijali jste moji maličkost s otevřenou náručí a s přáním dobrých začátků. Vždycky jsem však zapadla do jiného okruhu blogerů a pokaždé si říkala: "Jak je sakra možné, že jsem po celou tu dobu nenarazila na tak skvělé blogy?" Nejraději však navštěvuju stránky, které jsou nějakým způsobem semnou ten dlouhý čas, co bloguju a doprovázejí mne značnou částí života. Připadá mi, že ti, co vytrvali jsou jako pamětníci, kteří si vzpomenou na každou etapu vývoje na blog.cz. Blogování je něco, co mi ovlivnilo život. Stejně jako lidem předemnou a blogerům po mě. Dalo by se říct, že je to podobné droze. Protože jak Vás to jednou chytne, už se to tak snadno nepustí. My všichni, co píšeme, máme jedno sladké tajemství, které však nezná nikdo z nás. Možná je to touha po sdílnosti, nebo láska ke slovům nebo taky touha někam patřit. Možná všechno dohromady? To, co my tvoříme jako celek... To jiní nepoznají nikdy.


TOP 11 BEAUTIFUL WOMEN

16. října 2014 v 12:33 | AWELLES |  FAVOURITE
Na fotkách, které vidíte pod textem je podle mě seskládaná top desítka (vlastně jedenáctka, heh) těch nejhezších žen na světě. Dámy neobsazují žádné laťky na žebříčku a jsou na stejné úrovni. Kdybych je měla poskládat od té nejkrásnější, tak bych si nevěděla rady (haha). Každá z těchto dam má svoje kouzlo, i když je každá naprosto jiná.

1. Mary Kate a Ashley Olsen
Untitled
↓↓↓
čti dál

Jsem to ale trdlo..

10. října 2014 v 16:41 | AWELLES
Ahojte lidičky! Jsem fakt idiot a popletu všechno co můžu. Zapomněla jsem, že jsem si blog registrovala na jiný email a já blbeček jsem se nemohla přihlásit. Vzpomněla jsem si až teď. Takže restart s blogováním a pořádně se do toho teď opřu. Mimochodem, dnes jsem si byla vyzvednout občanský průkaz (hehee). A patřím mezi mladistvé. Zní mi to strašně důležitě, i když není, já vím. K narozkám jsem nic nedostala, protože jsem se s našima dohodla, že dostanu iphone 5s na Vánoce, svátek i naroeniny dohromady. Nevadí mi to, protože to jsou opravdu hříšné peníze za mobil a upřímně se divím, že mi naši moje přání opravdu splní. Dnes mě češtinářka požádala, abych napsala něco o Arnoštu Lustigovi. Cítím se poctěna!

Uooo💕

IN LOVE.